Dünyanın EN MUTLU İnsanı

Erkan Demir Hakkında

Hayalden Gerçeğe Yolculuk kitabının yazarı Profesyonel Koç Erkan Demir, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü okurken aynı zamanda uluslararası şirketlerde satış ve pazarlama alanlarında Satış Geliştirme Şefliği, Bölge Müdürlüğü gibi üst düzey görevlerde adından söz ettirerek bir çok ödüllere ve rekorlara imza attı. Kişisel gelişimin insanın kendisine yaptığı bir yatırım olduğu düşüncesiyle, üniversitelerden ve konusunda uzman olan kurumlardan eğitim aldı.

Üniversite ve resmi kurumlarda KEYNOTE SPEAKER olarak toplamda  150 BİNİ  aşan kişi sayısı ile seminerler vermiş, profesyonel eğitim videolarıyla, yurtiçi ve yurt dışında bir çok üniversitenin uzaktan eğitim merkezleri ile 1 MİLYONUN üzerinde kitleye ulaşmış, binlerce kişi ile de birebir eğitimler vererek eğitimlerini uygulamaya geçirmiş, 2018 – 2019 yıllarında BY Protokol Dergisi ’’YILIN EN İYİ KİŞİSEL GELİŞİM ve UZMAN EĞİTİMEN’’ ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Uzaktan Eğitim Konfederasyonu ve Uluslararası Sağlık ve Eğitim Federasyonunun Genel Sekreterliğini, Hacettepe Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türkiye Eğitim Direktörlüğü görevlerini yürütmektedir.

Kurumsal ve bireysel çalışmalarını devam ettiren Erkan Demir, insanların hızlı gelişim ve değişim süreçlerine uyum göstermesini sağlayan eğitim programları ile Hacettepe Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sertifikasyon işbirliği ile profesyonel eğitimler vermekte, Uzman Eğitmenlik, Koçluk ve Yazarlık yapmaktadır.